Spread the love

Tato účinná směs se osvědčila jako lék na řadu chorob a její účinnost potvrzují odborníci i výživoví poradci.

Tento přírodní lék ze skořice a medu používají už od starověku různé národy, např. Egypťané – kteří jej používali k léčbě ran, Řekové – k prodloužení života, a Indiáni – k udržení zdravé rovnováhy v těle.

Skořice a med tvoří velmi účinnou směs a tyto národy její výhody znali. Pozitivní účinky na zdraví potvrdila ostatně i současná medicína.

Slouží k léčbě zdravotních obtíží a chorob, jako jdou například kardiovaskulární onemocnění, zánět žlučníku, artritida, vysoká hladina cholesterolu, ale i chřipka a nachlazení.

Jaké další učinky má tato směs se dočtete na druhé stránce příspěvku

1) Pro snížení hladiny cholesterolu:

Směs 3 lžic skořice, dvou lžic medu a jedné velké sklenice vody vám určitě sníží hladinu cholesterolu alespoň o 10% už v následujících dvou hodinách.

2) K léčbě kardiovaskulárního onemocnění

Pokud se chcete chránit před zástavou srdce nebo snížit hladinu cholesterolu v krvi, měli byste ráno jíst chleba s medem a skořicí místo džemu či marmelády.

3) Pro boj s artritidou

Pro léčbu artritidy byste si měli připravit směs 2 lžic medu, 1 lžíce skořice a šálku převařené vody. Užívejte ji dvakrát denně – ráno a večer – a po chvíli můžete pozorovat zlepšení.

4) K léčbě zánětu žlučníku:

Zánět žlučníku lze léčit podobnou směsí jako v předchozím bodě. V tomto případě byste měli smíchat 2 lžíce skořice, 1 lžíci medu a šálek převařené vody.

5) Pro zmírnění nachlazení:

Při léčbě nachlazení, ucpaného nosu a chronického kašle vám dobře poslouží směs 1 lžíce medu a ¼ lžičky skořice.

6) Pro posílení imunitního systému

Pravidelná konzumace těchto přísad posílí váš imunitní systém a ochrání váš organismus před různými virovými a bakteriálními infekcemi.